1402 یکشنبه 9 مهر
 
بازرگانی استیل خانی

فروش انواع ورق ، پروفیل ، لوله و میلگرد استیل در ضخامت های مختلف
اخبار و اطلاعیه ها

انواع ورق استیل طرح دار

انواع ورق استیل طرح دار

در میان محصولات فلزی از ورق استیل ، ورق استیل طرح دار ( یا همان ورق استیل دکوراتیو ) معمولا در طرح های زیبا سه بعدی ساخته می شوند . قیمت ورق استیل طرح دار بستگی به نوع طرح و اندازه ورق استیل طرح دار دارد.  طرح برجستگی در ورق استیل طرح دار می تواند فقط در یک سمت باشد و در سمت دیگر سطح صاف باشد. ورق استیل طرح دار در کارخانه تولید یا توسط پردازنده متخصص ، با استفاده از نورد های طرح دار یا نورد های دارای بافت تولید می شود.
در بازرگانی استیل خانی انواع ورق استیل طرح دار و ورق استیل طلایی طرح دار در اندازه استاندارد یا مطابق با ابعاد مورد نظر مشتریان محترم عرضه می شود. ما در بازرگانی استیل خانی دارای انواع گوناگون از طرح های مختلف ورق استیل طرحدارهستیم که میتوانیم به سرعت و آسانی برایتان ارسال کنیم .  موجودی ما از ورق استیل طرح دار ضد زنگ در اندازه و ضخامت گوناگون این امکان را می‌ دهد تا انعطاف ‌پذیری مناسبی در استفاده از ورق استیل طرحدار ضد زنگ ارائه دهیم.  ورق استیل طرح دار یا ورق استیل دکوراتیو بازرگانی استیل خانی در بازار ورق استیل به مشتران  محترم ارائه می شود .
بازرگانی استیل خانی بهترین کیفیت محصولات ورق استیل طرح دار یا دکوراتیو را به ارمغان آورده است. ورق استیل طرحدار با طرح موزایکی که دارای زیبایی کاملا منحصر به فرد است و امکان استفاده در کف پوش ساختمان و آسانسور را دارد.