1402 شنبه 13 خرداد
 
بازرگانی استیل خانی

فروش انواع ورق ، پروفیل ، لوله و میلگرد استیل در ضخامت های مختلف
اخبار و اطلاعیه ها

ویژگی های ورق استیل 420

ویژگی های ورق استیل 420

ورق  استیل 420 با توجه به استاندارد های  AMS و  ASTM آنالیز می شوند. ورق استیل 420 مقاومت خوبی در هوا و آب ، اسید آلی، روغن خام، بنزین و  مانند این محیط ها از خود نشان می دهد. مانند  ورق استیل 410، آلیاژ 420 نیز باید در شرایط کار سختی تحت تنش استفاده گردد تا حداکثر مقاومت را در برابر خوردگی از خود نشان دهد. استفاده از ورق استیل 420 تحت شرایط آنیل به علت کاهش ویژگی ها خوردگی توصیه نمی شود.
عملیات آنیل ورق استیل 420 : برای رسیدن به نرمی بالا، به طور یکنواخت تا 899  درجه حرارت داده، سپس به آرامی در کوره سرد می شود.
عملیات سخت کاری ورق استیل 420  : عملیات پیش گرم، سپس حرارت دادن تا  1066 درجه، سپس سرد کردن در هوا روغن گرم.
عملیات تنش گیری ورق استیل 420: حرارت دهی تا 427 درجه به مدت 1 تا 3 ساعت، سپس سرد کردن در هوا یا روغن یا آب.
شکل پذیری ورق استیل 420 : این آلیاژ به طور نسبی می تواند تحت شکل دهی قرار گیرد.

جوش پذیری ورق استیل 420
ورق استیل مارتنزیتی به علت سخت شدن، قابلیت جوش پذیری کمی دارند. لازم به ذکر است که برای جلوگیری از ترک سرد، عملیات پیش گرم مورد نیاز است. همچنین عملیات حرارتی بعد از جوشکاری برای رسیدن به ویژگی ها مورد نظر باید در نظر گرفته شود. البته در مقایسه با آلیاژ 410، جوش پذیری ورق استیل 420  محدودتر است. تفاوت عمده، محتوای کربن بیشتر آن است که هر دو عملیات پیش گرم و حرارتی بعد از جوشکاری را لازم دارد.
ورق استیل 420 مارتنزیتی است که مقاومت در برابر خوردگی آن مشابه آلیاژ 410 است. تفاوت این دو ورق استیل در میزان کربن آنها است، به طوری که به علت نیاز به ویژگی سختی، لازم است درصد کربن در ورق استیل 420  به نسبت بالاتر باشد. همچنین ورق استیل 420 میتواند حداکثر 0.5 درصد مولیبدن داشته باشد.این آلیاژ در حالت بازپخت و سخت کاری مغناطیسی بوده و حداکثر مقاومت در برابر خوردگی در شرایط سخت کاری کامل امکان پذیر است.
در کاربرد هایی که نیازمند مقاومت در برابر سختی بالا هست، ورق استیل 420 گزینه مناسبی است. این آلیاژ معمولاً در کاربردهای در دما بالاتر از 427 درجه استفاده نمی شوند. به این علت که در دمای ورق استیل 420  به شدت نرم شده و ویژگی ها ضد خوردگی خود را از دست می دهد . ورق استیل 420 پانچ شده را می توان از روش سایت فروش اینترنتی تهیه و استفاده کرد.
یکی از بهترین راه های تهیه ورق استیل 420 پانچ شده می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمود که این روش مقرون به صرفه تر از سایر روش های خریداری می باشد. برای تهیه ورق استیل 420  می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمود که این روش مقرون به صرفه تر از سایر روش های خریداری می باشد. از ورق استیل 420 در ساخته قطعات دکوراسیون داخلی استفاده شده و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. ورق استیل 420 را می توان از طریق خرید اینترنتی تهیه نمود. ورق استیل 420 دارای استحکام بسیار بالایی بوده و در بسیاری از صنایع از آن استفاده می شود.
ورق استیل 420 فلزی ناخالص است که با استفاده از کربن و آهن ساخته شده است و دارای استحکام و مقاومت حرارتی بالایی می باشد. ورق استیل 420 را می توان در انواع مختلف از طریق سایت فروش اینترنتی تهیه کرد. ورق استیل سری 420 از طریق بورس عرضه شده است و در دسترس مصرف کنندگان و مراکز صنعتی و ساختهی می باشد. بورس ورق استیل 420، ورق استیل 420
ورق استیل 420  یکی از اصلی ترین فلزات ساخته شده از آهن عنوان نمود که دارای طول عمر و استحکام بالایی می باشد. برای تهیه ورق استیل 420 می توان از طریق بورس اقدام کرد که این روش برای خریداری به روز بسیار مناسب و در دسترس می باشد. استیل با استفاده از کربن و آهن ساخته شده است و دارای استحکام و مقاومت حرارتی بالایی می باشد. برای تهیه این کالا می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام کرد که این روش بسیار ارزان تر از سایر روش های خریداری در سراسر کشور می باشد.  فروشنده ورق استیل رول 420، ورق استیل رول 420، قیمت ورق استیل 420، ورق استیل 420 ، بورس ورق استیل 420، ورق استیل 420

ورق استیل 420 دارای کاربرد های صعتی و ساختمانی بوده و برای ساخته بسیاری از وسایل با کاربری های تخصصی استفاده می شود. تولید این محصول با استفاده از فناوری های روز دنیا در کارخانه های صنعتی انجام شده و  در دسترس مصرف کنندگان می باشد. ورق استیل فلزی حاصل از ترکیب آهن و کربن بوده که برای بالا بردن استحکام ، از ترکیبات آلیاژی مختلفی نیز استفاده می شود. انواع ورق استیل  سری 420 توسط سایت اینترنتی در دسترس می باشد. ورق استیل 420 دارای کاربرد های مختلفی است و در اشکال مختلفی ساخته می شود. استفاده از روش های اینترنتی بسیار سریع تر از سایر روش های خرید در سراسر کشور می باشد. استیل در انواع مختلف ساخته وعرضه می شود. این محصول بیشتر برای ساخت وسایل صنعتی و ساختمانی استفاده شده و دارای کاربرد های بسیاری می باشد. استیل با استفاده از آهن و کربن ساخته شده و عرضه می شود.