1402 سه شنبه 14 آذر
 
بازرگانی استیل خانی

فروش انواع ورق ، پروفیل ، لوله و میلگرد استیل در ضخامت های مختلف
اخبار و اطلاعیه ها

ورق استیل نسوز چبست

ورق استیل نسوز چبست

ورق استیل نسوز
اگر مقدار عنصر کروم  در ورق استیل بالاتر باشد مقاومت به اکسید شدن بالا می رود. ورق استیل سری ۳۰۰ به علت مقدار عنصر کروم   بالا  قابلیت تحمل دماها بدون اکسید شدن را دارند. ورق استیل نسوز۳۲۱ تا ۸۵۰ درحه و ورق استیل نسوز ۳۰۹ تا ۹۸۰ و ورق استیل نسوز ۳۱۰ تا ۱۰۳۵ درجه قابلیت مقاومت در برابر اکسید شدن را دارد.
قیمت ورق استیل نسوز در شرکت بازرگانی استیل خانی واردات و فروش ورق استیل نسوز ۳۱۰، ورق استیل ۳۰۹ و ورق استیل ۳۲۱ . ورق  استیل نسوز از پرکاربرد ترین موادی که در تولید کوره القایی و قوس الکتریکی  بکار میرود . ورق استیل نسوز یا ورق استیل ۳۱۰ می باشد که تا ۱۲۵۰ درجه را تحمل میکند . قیمت ورق نسوز یا قیمت ورق استیل ۳۱۰ نسبت به سایر ورق های سری ۳۰۰ بالاتر است . دلیل آن وجود ۲۶  درصدعنصر کروم   و ۲۲ درصد عنصر نیکل میباشد. ورق استیل نسوز ۳۱۰ به عنوان سینی های حمل برای پخت چینی بکار می روند که مهمترین خواص آن عدم پوسته شدن و حفظ استحکام در دمای بالا میباشد .قیمت ورق استیل نسوز .

انواع ورق استیل نسوز قیمت
شرکت بازرگانی استیل خانی وارد کننده انواع ورق استیل نسوز مانند انواع ورق استیل ۳۰۹ با سال ها تجربه خدمت در صنعت کشور آماده همکاری و تامین مواد برای کارفرمایان محترم بازار استیل می باشد . برای دریافت قیمت ورق استیل نسوز با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی استیل خانی تماس حاصل فرمایید
تولید ورق استیل نسوز 430 در کارخانه ها انجام می شود. این سری ورق استیل برای مصارف صنعتی و ساختمانی استفاده شده و از کاربرد های گوناگونی برخوردار می باشد. ورق استیل نسوز برای بسیاری از مصارف دارای کاربرد  زیاد بوده و تولید آن با آلیاژ 430 انجام می شود. برای تهیه می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمود .
فروش ورق استیل نسوز با بهترین قیمت ،  ارائه دهنده قیمت ورق استیل نگیر و بگیر و همچنین فروش انواع ورق استیل نسوز  در بازه ی حرارتی مختلف.ورق استیل از پر مصرف ترین مواد در صنایع ، ساختمان سازی ، دکور و نمای ساختمان ها و سر در ها ، مخازن تحت فشار و مواد غذایی ، که به علت بهره مندی از ویژگی های جالبی چون مقاومت به خوردگی و مکانیکی و کیفیت ظاهری که دارد عنوان یکی از پر مصرف ترین تجهیزات را به خود اختصاص داده است . برای تولید ورق استیل از نورد شمش های استیل در ضخامت های زیاد تحت دما بالا استفاده می گردد و در نهایت با رسیدن به ضخامت مطلوب به صورت رول و یا شیت فابریک در ابعاد مشخص بسته بندی می گردد. فروش ورق استیل نسوز با بهترین قیمت
فروش ورق استیل بگیر نسوز ،  استیل خانی وارد کننده انواع ورق استیل ۳۱۶ ، ورق استیل ۳۲۱ ، ورق استیل ۴۲۰ و ۴۱۰ و ارائه قیمت ورق استیل با بهترین شرایط . یکی از پرکاربرد ترین مواد استیل ، ورق استیل ۳۰۴ نگیر می باشد که به علت قابلیت شکل دهی در هر سایز و شکلی برای تولید ابزار دقیق کاربرد دارد. به علت مصارف ورق استیل در آلیاژ مختلف و در سایزهای متنوع تولید میگردد  . ورق استنلس استیل 304 فروش، ورق استنلس استیل 316 فروش

بازرگانی استیل خانی تهیه کننده آلیاژهایمختلف ورق استیل نسوز،  قیمت ورق استیل نسوز، فروش ورق استیل نسوز ، بازار ورق استیل نسوز در سایزهای مختلف با آلیاژهای مختلف فوری و سریع و ارزان برای تاجرین محترم استیلمی باشد.ورق استیل نسوز اساس تحمل حرارتی که دارندبه 3 دسته تقسیم می شوند.

1- ورق استیل نسوز 304  توانایی تحمل حرارت شعله مستقیم تا 900 درجه را داراست.علاوه براین مقاومت بالایی در مقابل ترکیب با اکسیژن هوا دارد.

2- ورق استیل نسوز 309 توانایی تحمل حرارتشعله مستقیم تا 1100 درجه را داراست .علاوه براین مقاومت بالایی در برابر ترکیب بااکسیژن هوا دارد.

3- ورق استیل نسوز 310  توانایی تحمل حرارت شعله مستقیم تا 1250 درجه راداراست .علاوه براین مقاومت بالایی در برابر ترکیب با اکسیژن هوا دارد.

مولیبدن خالص به رنگ سفید نقره ای میباشدو نسبتا نرم بوده و جزو دسته فلراتی با بالاترین نقطه ذوب است. که بیش از دو سوم مولیبدندر تولید آلیاژها به خصوص آلیاژ های کرو م نیکل 316 استیل و استیل نسوز استفاده میشوند.

ورق استیل 309 دارای آلیاژ مشخصی برای مقاومتدر برابر دماهای بالا می باشد. در سیالاتی که حرارت محیط به صورتی است که به ورق استیلمعمولی مانند استیل 304 و استیل 316 باعث خوردگی می شود از ورق های استیل نسوز مانندورق استیل 321 برای دماهای 960 درجه و آلیاژ 309 برای دمای 1000 درجه استفاده میگردد. اصلی ترین عنصر آلیاژی حاضر در آلیاژهای مقاومبه حرارت ورق استیل، فلز مولیبدن و تیتانیوم میباشد . که علاوه برکروم ونیکل باعث بهوجود آمدن ترکیبات پایدار در مقابل دماهای بالا میگردد . قیمت ورق استیل 321 از قیمت ورق استیل 309 بسیار کمتر است زیرا تفاوت این آلیاژ با استیل 309 در عناصر مولیبدنو تیتانیوم پایین تر میباشد . ولی به دلیل بازه دمایی بیشتر و همچنین قیمت استیل نسوزو قیمت استیل 309 ، خرید ورق استیل نسوز گسترده تر میباشد.

ورق های نسوز استیل در رده ها 10 , 20, 40 , 80 قابل ارائه میباشد و به دلیل مصارف خاص و کمبود درخواست ها اکثرا بصورت ورقاستیل بدون درز می باشند. تاثیر عنصر مولیبدن در استیل ( خرید ورق استیل نسوز ). عنصرمولیبدن باعث بهبود چقرمگی در استیل مناسب می شود و بنابراین در محدوده دمایی قابلاستفاده ،استحکام در ورق استیل را افزایش می دهد. در فولادهای مولیبدن دار خواص الاستیکبهتری دارند. مولیبدن خالص به رنگ سفید نقره ای میباشد و نسبتا نرم بوده و جزو دستهفلراتی با بالاترین نقطه ذوب است. که بیش از دو سوم مولیبدن در تولید آلیاژها به خصوصآلیاژ های کرو م نیکل 316 استنلس استیل و استیل نسوز استفاده می شوند