1402 سه شنبه 14 آذر
 
بازرگانی استیل خانی

فروش انواع ورق ، پروفیل ، لوله و میلگرد استیل در ضخامت های مختلف
اخبار و اطلاعیه ها

سایت ورق استیل آنلاین

سایت ورق استیل آنلاین

سایت ورق استیل آنلاین
سایت ورق استیل آنلاین با بروزترین قیمت ها
انواع استیل های بگیر(مغناطیسی)
پر مصرف ترین ورق استیل در این گروه نوع  (430) می باشد . این نوع از استیلدر شرایطی که حفظ ظاهر در اولویت بوده و شرایط سخت محیطی موجود نمی باشد، دارای کاربرد فراوانی می باشند. سایت ورق استیل آنلاین، ورق استیل طرح دار. افزایش کروم و مولیبدن در این نوع از استنلس ها باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی شده و اضافه نمودن تیتانیوم و نیوبیوم نیز خاصیت جوش پذیری را افزایش می دهند.

تقسیم بندی ورق استیل مغناطیسی ( بگیر)
این گروه شامل ورق استیل 430  که کروم موجود انها بین 10 تا 14 درصد می باشد و 30 درصد کل مصرف ورق استیل بگیر را شامل می گردد. این گروه دارای کمترین میزان کروم و ارزانترین نوع ورق استیل می باشد . در محیط های غیره خورنده و یا دارای خورندگی ناچیز و یا جاهایی که مقدار کمی از زنگ زدگی سطحی قابل قبول باشد مصرف می گردد. ورق استیل 316، ورق استیل خش دار .  ورق استیل بگیربیشتر در فضای و نیز برای صدا خفه کن اگزوزها ی ماشین مصرف عمده دارد. سری ورق استیل 430 جهت استفاده در کانتینرها اتوبوس ها و اخیراً فریمهای LCD به کار گرفته می شود.

ورق استیل 430 شاخص این گروه نوع می باشدکه کروم آن بین 14-18 درصد می باشد و پر مصرف ترین ورق استنلس استیل از نوع مغناطیسی ( بگیر) می باشد به خاطر بالا بودن میزان کروم دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی بوده و شباهت زیادی به ورق استیل نگیر یعنی 304 دارد. ورق استیل 316، ورق استیل خش دار .مصارف دیگر این ورق استیل در ساخت دیگ های ماشین لباس شویی وپانل های داخلی است ورق استیل 430 معمولا جایگزین خوبی برای استیل غیر مغناطیسی 304 بوده و در اقلام وسایل خانگی مانند ماشینهای ظرفشویی، ظروف آشپزخانه مورد استفاده گسترده دارد.